Aysun Bozkurt

7 Yıllık Muhasebe ve Finans tecrübesine sahip olup FSP Logistics bünyesinde ” Muhasebe Müdürü” olarak görevine devam etmektedir.   aysun@fsplogistics.com

Sezen Yılmaz Çanta

Hava – Kara – Denizyolu nakliye, yurtiçi – yurtdışı özel etkinlikler ve fuar lojistiği alanında 10 yılı aşkın süreli tecrübeye sahip olup, FSP LOGISTICS bünyesinde sergi ve fuar departman müdürü olarak hizmet vermektedir.   sezen@fsplogistics.com

Yiğit Ümit Yılmaz

İstanbul Üniversitesi’nde “Ulaştırma ve Lojistik yönetimi” yüksek lisans eğitimini başarıyla tamamlamasının ardından Uluslararası taşımacılık ve fuar lojistiğinde 15 yıl farklı birimlerde yöneticilik yaparak deneyim edinmiştir. İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerine hakim olup FSP Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti’nin Kurucusu ve CEO’sudur. umit@fsplogistics.com

Ece Güven Özeroğlu

Uluslararası fuar lojistiği alanında 10 yılı aşkın deneyime sahip olup Gıda, Makine, kozmetik , savunma sanayi ve proje taşımalarında uzmanlaşmıştır. FSP Logistics “Yurtdışı Fuarlar Müdürü” olarak görevine devam etmektedir. ece@fsplogistics.com

Hasan Özeroğlu

Uluslararası Taşımacılık ve Fuar lojistiğinde Saha sorumlusu olarak 6 yıl görev almış olup FSP Logistics bünyesinde “Yurtdışı Fuarlar Müdür Yardımcısı” olarak görevine devam etmektedir. hasan@fsplogistics.com

Ersin Tekin

Üniversite eğitimini Dış Ticaret üzerine tamamlamış olup Lojistik sektöründe 15 yılı aşkın süre İdari İşler Müdürlüğü tecrübesine sahiptir. FSP Logistics bünyesinde “PROJE MÜDÜRÜ” olarak görevine devam etmektedir. ersin@fsplogistics.com

Buket Yucak

Üniversite eğitimini Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı üzerine tamamlamış olup FSP Logistics bünyesinde “Yönetici Asistanlığı” görevine devam etmektedir. buket@fsplogistics.com

WhatsApp chat