IFSEC & FIREX - ANTICIPATE LONDON

Start Date: 2nd December, 2024
End Date: 4th December, 2024
Description: 51. ULUSLARARASI GÜVENLİK ve YANGIN TEKNOLOJİLERİ FUARI

AGRO FOOD DRINK TECH

Start Date: 29th November, 2024
End Date: 1st December, 2024
Description: 22. ULUSLARARASI TARIM, GIDA, İÇECEK TEKNOLOJİLERİ FUARI

DRONE TECH ASIA

Start Date: 25th November, 2024
End Date: 27th November, 2024
Description: 1. ULUSLARARASI DRONE ve DRONE TEKNOLOJİLERİ FUARI

IADE TUNUSIA

Start Date: 20th November, 2024
End Date: 24th November, 2024
Description: 3. ULUSLARARASI SAVUNMA SANAYİ VE HAVACILIK FUARI

REBUILD UKRAINE

Start Date: 14th November, 2024
End Date: 15th November, 2024
Description:

GLOBAL FRESH MARKET

Start Date: 6th June, 2024
End Date: 8th June, 2024
Description: 3. ULUSLARARASI YAŞ SEBZE ve MEYVE FUARI

VIETWATER

Start Date: 6th November, 2024
End Date: 8th November, 2024
Description: Vietwater 2024, 06-08 Kasım 2024 tarihleri ​​arasında Ho Chi Minh Şehri, 7. Bölge, Saygon Sergi ve Kongre Merkezi'nde (SECC) geri dönecek. Fuar Informa Markets Vietnam tarafından Vietnam ve ötesinde su, atık su arıtma endüstrisinde çalışan tüm şirketlere sınırsız iş fırsatı sunmak amacıyla düzenleniyor. Etkinlik, Vietnam'ın Öncü Ulaşım, Atık Arıtma ve Çevre Teknolojisi Etkinliği olan WETV ile aynı yerde gerçekleştirilecek.

BAGHDAD GENEL TİCARET FUARI

Start Date: 1st November, 2024
End Date: 7th November, 2024
Description: 48. ULUSLARARASI GENEL TİCARET FUARI

FUTURE FORCES

Start Date: 16th October, 2024
End Date: 18th October, 2024
Description: 2000 yılından beri düzenlenen fuarın 22. si 16 – 18 Ekim 2024’de Çek Cumhuriyeti/ Prag’da gerçekleştirilecektir. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sergilerken delegelerle tanışıp, sektör uzmanları ile iş birlikleri sağlayabilirsiniz. Fuarda bulunan Ücretsiz Katılımcı Sahnesi’nde ürün ve hizmetlerinizi tüm katılımcı ve ziyaretçilere detaylıca tanıtabilirsiniz. Fuarın 2022 yılı bilgileri, 70 ülkeden 8.350'den fazla katılımcı, 1.100'den fazla resmi delege ve VIP misafir, silahlı, güvenlik ve acil durum alanlarını temsil eden 24 ülkeden 200 katılımcı, 250+ Temsil edilen şirket ve marka, 4 Ulusal Pavyon (Danimarka, Slovakya, Ukrayna, ABD), 4.589 m2 net kapalı sergi alanı. Katılımcı profili: Hava Savunma ve Karşı İHA, Otonom Sistemler, Robotik ve Yapay Zeka, KBRN, Terörle Mücadele, Kriz Yönetimi, Kriz ve Askeri Tıp, Siber Güvenlik ve Savunma, Yıkıcı Teknolojiler, Kara Kuvvetleri, Güvenlik, Bireysel Ekipman ve Koruma, Entegre Kuvvetler, Kanun Yaptırımları, Lojistik, Dayanıklılık, Eğitim ve Simülasyon Dünyanın 48. büyük ekonomisi olan Çekya, Orta ve Doğu Avrupa ülkelerinin yanı sıra Almanya ve Rusya’ya kolay erişim imkanı sağlayan coğrafi konumu ile Avrupa ihracatımızda fırsatlar yaratan bir ülkedir. Türkiye’nin Çekya’ya en fazla ihracat yaptığı sektörler otomotiv, makine ve mekanik parçalar, elektrikli cihazlar, ses kaydedici ve televizyon parçaları, örme giyim eşyası ve aksesuarları ve plastik ve mamulleridir. AB Gümrük Birliği Anlaşması sayesinde Türkiye, Çekya’ya yaptığı ihracatlarda gümrük vergisinden muaf tutulmaktadır.

DXKOREA

Start Date: 25th September, 2024
End Date: 28th September, 2024
Description: DX KOREA 2024, savunma ürünlerini yalnızca uluslararası alıcılara değil aynı zamanda birçok önemli VIP'ye ve savunma satın almalarına sergilemek ve pazarlamak için kara kuvvetleri ekipmanları fuarı için yükselen bir platformdur.

IADE OMAN

Start Date: 24th September, 2024
End Date: 28th September, 2024
Description: Sivil havacılığın, uzayın, robot teknolojisinin ve savunmanın tüm temellerini tek bir yerde birleştiren tek bölgesel etkinlik. Uluslararası Havacılık ve Savunma Fuarı OMAN Airshow, Umman'da düzenlenen ve uluslararası şirketleri, hükümet yetkililerini, askeri liderleri ve havacılık ve savunma sektörlerindeki uzmanları bir araya getiren önemli bir etkinliktir. Sergi, şirketlerin en son teknolojilerini, ürünlerini ve hizmetlerini Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesi ve ötesindeki potansiyel müşterilere sergilemeleri için bir platform sağlıyor. IADE'de sivil havacılık, uçak, deniz araçları ve kara savunma sistemleri gibi askeri donanımların yanı sıra insansız hava araçları (İHA), uydu sistemleri ve siber güvenlik çözümleri gibi ileri teknolojiler de dahil olmak üzere geniş bir sergi yelpazesi yer alıyor. Sergide ayrıca endüstride ortaya çıkan trendler, zorluklar ve fırsatlar da dahil olmak üzere havacılık ve savunma ile ilgili çeşitli konularda konferanslar, çalıştaylar ve sunumlar yer alıyor.

INDO SECURITY - INDO FIREX

Start Date: 30th August, 2024
End Date: 1st September, 2024
Description: INDO SECURITY - INDO FIREX Güneydoğu Asya’nın en büyük ekonomisi , hedef ülke ENDONEZYA’da , ülkenin lider fuar şirketi P.T Napindo tarafından düzenlenen Indo Security Fuarında yerinizi ayırtmayı unutmayın ! Güneydoğu Asya’nın en büyük ekonomisi , hedef ülke ENDONEZYA’da , düzenlenen Indo Security Fuarında yer almak ister misiniz ? Ülkenin en önemli güvenlik fuarı olarak kabul edilen ve iki yılda bir organize edilen fuar bu yıl 30 Ağustos 1 Eylül tarihlerinde Jakarta’da düzenlenecek. Birçok yeni ürünü ve inovasyonu görmekle kalmayacak, aynı zamanda Endonezya' da ve çevresinde distribütör ve temsilci olmak isteyen birçok ziyaretçi ve katılımcı ile de buluşma fırsatı yakalayacaksınız.

INDO WATER - INDO WASTE

Start Date: 18th September, 2024
End Date: 20th September, 2024
Description: Endonezya’nın 1 numaralı Su ve atık Su Teknolojileri Fuarı bu yıl 18 – 20 Eylül tarihlerinde 18. kez Jakarta’da düzenlenecektir. Endonezya’da hızla büyüyen su ve su endüstrisi konusundaki en önemli ve büyük etkinlik olan Indo Water fuarında her yıl 30 ülkeden 550 üzerinde katılımcı, 19.000 ziyaretçi yer almaktadır. Ticaret Bakanlığı'nca açıklanan hedef ülkeler listesinde olan Endonezya fuarları %70 oranında teşvikten faydanlanmaktadır. Endonezya Bayındırlık ve İskân Bakanlığı’nın 2022 yılı bütçesinin %93.6’sı içme suyu , depolama i sulama ve kanalizasyon başta olmak üzere su ve atık su teknolojileri için kullanılmıştır. Endonezya Hükümetinin 2024 hedefleri arasında su kaynaklarının sürdürebilir yönetimi ilk sıralarda yer almaktadır. G-20 üyesi olan Endonezya, 2020 yılının ortası itibarıyla 267 milyonluk nüfusu ve 1.1 trilyon ABD Dolarlık milli gelirle Güneydoğu Asya’nın 1. dünyanın ise en büyük 16. ekonomisi olmuştur.

SPACE

Start Date: 17th September, 2024
End Date: 19th September, 2024
Description: 38. ULUSLARARASI HAYVANCILIK VE TARIM MAKİNELERİ FUARI SPACE (Salon de la Production Agricole - Carrefour Européen), kurulduğu 1987 yılından bu yana Avrupa ile güçlü bir bağa sahiptir. Kurucularının vizyonu, Batı Fransa'da bulunan SPACE'i Avrupa'nın en büyük hayvancılık üretim bölgesi haline getirmek ve tüm sektörler için kilit etkinlik haline getirmekti ve hala da öyledir.

MINING INDONESIA

Start Date: 11th September, 2024
End Date: 14th September, 2024
Description: 11 - 14 Eylül 2024' de 22. si düzenlenecek olan Mining Endonezya, Asya'nın en büyük maden fuarlarıdır. Endonezya uluslararası maden endüstrisinde büyük paya sahiptir. Uçsuz bucaksız mineral rezervleri ve üretim endüstrisi ile yatırımcılara cazip bir pazar ortamı sunmaktadır. ​Endonezya Ticaret Bakanlığı'nca hedef ülkeler listesine alınmış olup fuar katılımları %70 oranında desteklenmektedir. Fuar Kapsamı: Maden Arama Makine ve Ekipmanları Kırma - Eleme Makine ve Ekipmanları Öğütme - Ayıklama Makine ve Ekipmanları Sondaj Makine ve Ekipmanları Tünel Açma Makina ve Ekipmanları Taşıma Makine ve Ekipmanları Cevher Hazırlama ve Zenginleştirme Makine ve Ekipmanları Yardımcı Makine ve Ekipmanlar Havalandırma Sistemleri

NISEC

Start Date: 13th August, 2024
End Date: 15th August, 2024
Description: Hedef ülke Nijerya'nın 7. kez düzenlenecek Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı NISEC'de siz de yerinizi alın! Nijerya Güvenlik Fuarı olarak bilinen NISECEXPO, Afrika'nın önde gelen kıtasal Savunma ve Güvenlik fuarıdır. Fuar, Nijerya'nın güzel kozmopolit şehri Abuja'da her yıl düzenlenmektedir. 2024 yılında fuarın 7.si düzenlenecektir.

ARMY

Start Date: 12th August, 2024
End Date: 19th August, 2024
Description: Army Rusya 2024,10. Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı 12 - 18 Ağustos 2024 tarihlerinde Moskova'da gerçekleşecek. Army Rusya'ya 2023 yılında fuara 83 yabancı firma katılım sağlamıştır. 6 ülkeden milli katılım düzenlenmiştir (Belarus, Vietnam, Hindistan, Iran, Çin, Pakistan). 2023 edisyonunda fuar halk ziyaretine kapalı halde gerçekleşmiş olup toplam ziyaretçi sayısı toplam 7 günde 1.903,285 kişiyi bulmuştur.

GEORGIAN ENERGY FORUM AND EXPO

Start Date: 4th July, 2024
End Date: 5th July, 2024
Description: GEORGIAN ENERGY FORUM AND EXPO, enerji sektöründe yer alan hem Gürcü hem de uluslararası şirketler için küresel bir sahne görevi görüyor. Yeni ürünleri sergilemek, iş bağlantılarını geliştirmek ve uluslararası uzmanlık alışverişinde bulunmak için bir platform sağlar. Dernekler ve endüstri kurumlarıyla işbirliği içinde yürütülen konferanslar, enerji endüstrisinde ortaya çıkan trendleri ve zorlukları araştırıyor.   Gürcistan, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımına öncelik verilmesi yönünde küresel enerji trendlerini takip etmektedir. Gürcistan'ın enerji sektörü aktif bir gelişme aşamasındadır ve ülkenin hedefi hidro, rüzgar, güneş ve diğer enerji açısından yeterli yönler aracılığıyla yenilenebilir enerjinin kullanılmayan büyük potansiyelini etkin bir şekilde kullanmaktır.     Sergi sektörleri:   Enerji ve Elektrik Mühendisliği Enerji verimli ve enerji tasarrufu sağlayan teknolojiler ve ekipmanlar Enerji tesislerinin güvenliği ve çevre güvenliği Yenilenebilir enerji kaynakları Biyoenerji Rüzgar enerjisi Hidrojen enerjisi Jeotermal enerji Hidroelektrik Güneş enerjisi Kablo ve kablolama ürünleri Bağlantı parçaları, yalıtım malzemeleri ve diğer ilgili malzemeler Işık kontrol sistemleri ve ışık ölçüm cihazları Ziyaretçi profili:   Baş Mühendisler Şirket Başkanları Enerji Sektöründe Uzmanlar Bölüm Başkanları Satış müdürleri Satın alma müdürü Şirketlerin CEO Yardımcısı Lojistik Yöneticileri Şirket Geliştirme Yöneticileri Pazarlama Yöneticileri İK yöneticileri Araştırmacılar Bilgi Teknolojileri Temsilcileri

IFSA AFRICA

Start Date: 3rd July, 2024
End Date: 5th July, 2024
Description: IFSA Afrika, gıda değer zincirinin tamamını kapsamakta ve endüstrinin en son trendleri ve gelişmelerine kapsamlı bir genel bakış sunmaktadır. IFSA Afrika, bir dizi sergi, konferans ve ağ oluşturma etkinliği aracılığıyla büyüme için bir katalizör görevi görüyor, iş büyümesini kolaylaştırıyor, bilgi paylaşımını teşvik ediyor ve endüstri dönüşümünü hızlandırıyor. Yeni fırsatları keşfetmek, sektördeki meslektaşlarıyla bağlantı kurmak ve Afrika'da gıdanın geleceğini şekillendirmek için IFSA Africa fuarı eşsiz.

REBUILD HEALTH & REHABILITATION

Start Date: 24th June, 2024
End Date: 25th June, 2024
Description: Rebuild Health , Ukrayna sağlık sisteminde savaş nedeniyle yaşanan zorlukları ortadan kaldırmak ve oluşan insani ihtiyaçları karşılamak amacıyla 3. Kez Polonya'nın başkenti Varşova'da düzenlenecektir. Fuar Ukraynalı organizatör Premier Expo tarafından güvenlik nedeniyle Varşova'da , Expo XXI fuar alanında düzenlenmektedir. ​Fuar Ticaret Bakanlığı'nca desteklenmekte, fuardan sonra katılım ücretinin %50'sine yakını geri ödenmektedir.   Katılımcı Profili:  Hastane Yapı ve Tıbbi Tesis Yönetimi, İnşaatı Elektro-Medikal Ekipman ve Medikal ve Laboratuvar Teknolojileri, Ambulatuarlar Laboratuvar ve Biyoteknoloji Cihaz ve Ürünleri, Ameliyathaneler ve Altyapı Elemanları Sarf Malzemeler ve Tek Kullanımlık Ürünler Ortopedi - Fizik Tedavi - Rehabilitasyon Protez Rekonstrüktif Cerrahi ve Yanık Bilimi Ruh Sağlığı Projeleri, Acil Tıp Projeleri Tıp Eğitimi

INDO LIVE STOCK

Start Date: 17th July, 2024
End Date: 19th July, 2024
Description: 17. sı düzenlecek fuar, dünyanın dört bir yanından yenilikçi ürün ve fikirleri bir araya getirecek. 2022 yılında 23 ülkeden 200’den fazla katılımcı 5.169 m2 alanda katılım göstermiştir. Fuarı 10.500 kişi ziyaret etmiştir. Indo LiveStok, aynı anda düzenlenen 5 fuarı tek çatı altında toplamaktadır. Besleme, tarım teknolojileri, balıkçılık, veterinerlik, sağım teknolojileri olmak üzere sektörün önemli noktalarında son gelişmeleri takip etmek için benzersiz bir fırsat! 2023 yılında katılım gösterecek Türk firmalar: Altuntaş Depoculuk, Kutlusan Kafes Ekipmanları, Aytav Tavukçuluk, MyFarm. G-20 üyesi olan Endonezya, 2020 yılının ortası itibarıyla 267 milyonluk nüfusu ve 1.1 trilyon ABD Dolarlık milli gelirle Güneydoğu Asya’nın 1. dünyanın ise en büyük 16. ekonomisi olmuştur. 2020 yılında Endonezya’nın ithalatının %12,30’unu elektrik ve elektronik harcamaları oluşturmaktadır. Türkiye ve Endonezya arasında “Çifte Vergilendirmeyi Önleme” ve “Yatırımların Karşılıklı Korunması ve Teşviki” ikili anlaşmaları bulunmaktadır. İki ülke arasında “Serbest Ticaret Anlaşması” müzakereleri devam etmektedir.

SAITEX 2024

Start Date: 11th June, 2024
End Date: 13th June, 2024
Description: “SAITEX”, 28 yıldır yerel ve uluslararası ithalatçılar ve ihracatçılar için Afrika'da fırsatlar yaratmaya devam ediyor.  Fuar katılımcıları için en yeni ürünleri tedarik etmek, ortaklıklar kurmak ve ithalat/ihracat anlaşmaları yapmak olan alıcılarla doğrudan erişim sağlamakta. Afrika'nın en köklü çok sektörlü ticaret fuarlarından biri olan “SAITEX”, dünyanın dört bir yanından ürünlerin sergilendiği ticaret fuarıdır. 37'den fazla ülkeden katılım görmektedir. Ticaret fuarı, yerel ve uluslararası ithalatçıların ve ihracatçıların kıtadaki çok sektörlü ticaret fırsatlarından yararlanmalarını sağlayan 28 başarılı yılı geride bırakmıştır. Fuar, dünyanın dört bir yanından katılım gösteren şirketlere erişim sağlayan, güçlü ziyaretçileri çeken, üst düzey bir uluslararası işletmeler arası ticaret platformudur. Güney Afrika T.C. Ticaret Bakanlığı’nca hedef ülke olarak tanımlanmıştır. Fuar katılım bedelinin %70’i fuar bitiminden sonra 1 yıl içerisinde devlet tarafından geri ödenmektedir.

EUROSATORY 2024

Start Date: 17th June, 2024
End Date: 21st June, 2024
Description: Eurosatory fuarı 17 -21 Haziran 2024 tarihinde Fransa/ Paris 'de düzenlenecektir. Fuarın ana organizatörü 90'Iı yıllardan beri faaliyet gösteren Coges Events'dir. 2024 yılında fuarın 48.si duzenlenecektir.  2022 yılı fuar raporuna göre, fuar 62 ulkeden 1.743 katılımcı ile gerceklestirilmistir. Etkinliği 150 ulkeden 62.000 profesyonel ziyaret etmistir. 39 ülke fuara pavilyon olarak katılmıştır. Fuar, devlet tarafından desteklenmekte, katılım bedelinin büyük kısmı fuardan sonra firmalara geri ödenmektedir.

WCOG 2019

Start Date: 22nd September, 2019
End Date: 24th September, 2019
Description: World Congress of Gastroenterolgy 2019

İSTANBUL ART SHOW 2019

Start Date: 12th December, 2019
End Date: 15th December, 2019
Description: 2.Çağdaş Sanat Fuarı

KONFEKSIYON MAKINESI 2020

Start Date: 17th September, 2020
End Date: 20th September, 2020
Description: 27. Uluslararası Konfeksiyon Makinesi Fuarı

İSTANBUL OYUNCAK FUARı 2020

Start Date: 19th March, 2020
End Date: 22nd March, 2020
Description: İstanbul Oyuncak Fuarı 3.Oyuncak, Oyun ve Bebek Fuarı

EXPOMED EURASIA 2020

Start Date: 19th March, 2020
End Date: 21st March, 2020
Description:  27.Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon, Laboratuvar Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı

AVRASYA PENCERE 2020

Start Date: 4th March, 2020
End Date: 7th March, 2020
Description: 21. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı

İPLIK FUARı 2020

Start Date: 27th February, 2020
End Date: 29th February, 2020
Description: Dünyanın 2.En Büyük İplik Fuarı, 2020’da Türkiye’de Gerçekleşiyor Uluslararası tekstil sektörünü bir araya getiren İstanbul İplik Fuarı, 2020 yılında da dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen katılımcı ve ziyaretçileri aynı noktada buluşturarak küresel iplik ticaretine ve tekstil üretimine yön veren satış ve pazarlama platformu olacaktır.

İSTANBUL KıRTASIYE OFIS FUARı 2020

Start Date: 19th February, 2020
End Date: 23rd February, 2020
Description: İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, Uluslararası Okul, Kırtasiye, Kağıt, Ofis Malzemeleri ve Oyuncak Fuarı

EV’LENIYORUZ 2019

Start Date: 12th December, 2019
End Date: 15th December, 2019
Description: Adana EV’leniyoruz, Evlilik Hazırlıkları, Konut Projeleri, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Züccaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği Fuarı

2. KOZMETIK VE KIşISEL BAKıM FUARı 2019

Start Date: 12th December, 2019
End Date: 15th December, 2019
Description: Adana Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı, Kozmetik, Kişisel Bakım ve Sağlıklı Yaşam Fuarı

PLAST EURASIA İSTANBUL 2019

Start Date: 4th December, 2019
End Date: 7th December, 2019
Description:  29.Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı

OTOMASYON FUARı 2019

Start Date: 28th November, 2019
End Date: 1st December, 2019
Description: Bursa 17. Uluslararası Elektrik, Elektronik ve Makine Otomasyonu Fuarı

BURSA METAL İşLEME TEKNOLOJILERI FUARı 2019

Start Date: 28th November, 2019
End Date: 1st December, 2019
Description: 18. Uluslararası Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Robotik Teknolojiler ve Yan Sanayileri Fuarı

BURSA SAC İşLEME TEKNOLOJILERI FUARı

Start Date: 28th November, 2019
End Date: 1st December, 2019
Description: 11. Uluslararası Sac, Boru, Profil İşleme Teknolojileri ve Yan Sanayileri Fuarı

SAMSUN GıDA FUARı 2019

Start Date: 21st November, 2019
End Date: 24th November, 2019
Description: Samsun 4. Gıda ve İçecek Ürünleri,Gıda İşleme Teknolojileri, Paketleme ve Lojistiği Fuarı

HOGATEX 2019

Start Date: 20th November, 2019
End Date: 23rd November, 2019
Description: Hogatex İstanbul – 16.Otel,Restoran, Kafe, Bar Ekipmanları Ve Dekorasyon Fuarı

ESKIşEHIR İNşAAT FUARı 2019

Start Date: 14th November, 2019
End Date: 17th November, 2019
Description: Eskişehir İnşaat Fuarı 2019

EURASIA PLANT FAIR FLOWER SHOW İSTANBUL

Start Date: 14th November, 2019
End Date: 16th November, 2019
Description: 11.Eurasia Plant Fair Flower Show İstanbul Uluslar arası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı

GURME 2019

Start Date: 13th November, 2019
End Date: 17th November, 2019
Description: Gurme 2019 Diyarbakir Gida Ve Yöresel Lezzetler Fuari - Gıda, İçecek Ürünleri, Yöresel Ürünler, Gıda İşleme, Unlu Mamüller Teknolojileri, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Mağaza Market Ekipmanları Fuarı

EGE GAYRIMENKUL, KONUT, İş YERI, ARSA, YATıRıMı VE FINANSMANı FUARı

Start Date: 7th November, 2019
End Date: 10th November, 2019
Description: Ege Gayrimenkul, Konut, İşyeri, Arsa, Yatırımı ve Finansmanı Fuarı

SANTEK 2019

Start Date: 6th May, 2019
End Date: 9th May, 2019
Description: SANTEK 2019 6. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı

ADANA ULUSLARARASı TARıM FUARı 2019

Start Date: 5th November, 2019
End Date: 9th November, 2019
Description: Adana Uluslararası Tarım Fuarı,Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı

ADANA SERA & BAHçE FUARı 2019

Start Date: 5th November, 2019
End Date: 9th November, 2019
Description: Adana Sera & Bahçe Fuarı, Seracılık, Bahçecilik, Fidancılık, Tohumculuk, Çiçekçilik ve Teknolojileri Fuarı

ARTİST 2019

Start Date: 2nd November, 2019
End Date: 10th November, 2019
Description: Artist 2019/ 29. İstanbul Sanat Fuarı

38. ULUSLARASı İSTANBUL KITAP FUARı

Start Date: 2nd November, 2019
End Date: 10th November, 2019
Description: 38. Uluslarası İstanbul Kitap Fuarı

ESKIşEHIR HOBI, SPOR VE HEDIYELIK EşYA FUARı 2019

Start Date: 24th May, 2019
End Date: 27th May, 2019
Description: Eskişehir Hobi, Spor ve Hediyelik Eşya Fuarı 2019

AVRASYA AMBALAJ İSTANBUL 2019

Start Date: 23rd October, 2019
End Date: 26th October, 2019
Description: Avrasya Ambalaj İstanbul 2019 - 25. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı

FOOD-TECH EURASIA 2019

Start Date: 23rd October, 2019
End Date: 26th October, 2019
Description: Food-Tech Eurasia 2019 – 14. Uluslararası Gıda ve İçecek Teknolojileri Fuarı

BLOK MERMER FUARI 2019

Start Date: 23rd October, 2019
End Date: 26th October, 2019
Description: Bursa 5. Uluslararasi Blok Mermer Fuari 2019

EV' LENIYORUZ

Start Date: 17th May, 2019
End Date: 20th May, 2019
Description: DİYARBAKIR EV' leniyoruz, Evlilik Hazırlıkları, Konut Projeleri, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Züccaciye, Gelinlik

INTERMOB 2019

Start Date: 12th October, 2019
End Date: 16th October, 2019
Description: İntermob Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri Ve Ahşap Teknolojisi Fuarı 2019

WOODTECH 2019

Start Date: 12th October, 2019
End Date: 16th October, 2019
Description: WoodTech Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı 2019

GURME 2019

Start Date: 9th October, 2019
End Date: 13th October, 2019
Description: Doğu Anadolu Erzurum Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı - Gıda, İçecek Ürünleri, Yöresel Ürünler, Gıda İşleme, Unlu Mamüller Teknolojileri, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Mağaza Market Ekipmanları Fuarı

MAKTEK İZMIR 2019

Start Date: 9th October, 2019
End Date: 12th October, 2019
Description: Maktek İzmir 2019 - 2. Takım Tezgahları, Metal - Sac İşleme Makineleri, Tutucular – Kesici Takımlar, Kalite Kontrol - Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı

BURSA 12. ULUSLARARASı HAYVANCıLıK VE EKIPMANLARI FUARı

Start Date: 8th October, 2019
End Date: 12th October, 2019
Description: Bursa 12. Uluslararası Hayvancılık Ve Ekipmanlari Fuarı

BURTARıM 2019

Start Date: 8th October, 2019
End Date: 12th October, 2019
Description: Burtarım 2019 Bursa 17. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı

POOL EXPO 2019

Start Date: 2nd October, 2019
End Date: 5th October, 2019
Description: Pool Expo – Havuz, SPA, Sauna Ekipman ve Aksesuarları Fuarı

ISK-SODEX 2019

Start Date: 2nd October, 2019
End Date: 5th October, 2019
Description: ISK-Sodex Istanbul – Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı

12. ÇUKUROVA MOBILYA DEKORASYON FUARı

Start Date: 1st October, 2019
End Date: 6th October, 2019
Description: Çukurova Mobilya Ve Dekorasyon Fuarı, Ev ve Ofis Mobilyaları, Dekorasyon, Aydınlatma, Ev Tekstili, Bahçe Mobilyaları, Ev, Elektroniği ve Aksesuarları Fuarı

SAMSUN TARıM FUARı 2019

Start Date: 25th May, 2019
End Date: 29th May, 2019
Description: Samsun Tarım Fuarı 2019 5.Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı

DIYARBAKıR 7. KITAP FUARı

Start Date: 24th September, 2019
End Date: 29th September, 2019
Description: Diyarbakır 7. Kitap Fuarı

SIGN İSTANBUL 2019

Start Date: 19th September, 2019
End Date: 22nd September, 2019
Description: 21. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı

ZUCHEX EV VE MUTFAK EşYALARı FUARı

Start Date: 12th May, 2019
End Date: 15th May, 2019
Description: 30. Uluslararası Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı

GAMEX 2019

Start Date: 5th September, 2019
End Date: 8th September, 2019
Description: GameX 2019 Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı

ESKIşEHIR TARıM FUARı 2019

Start Date: 4th September, 2019
End Date: 8th September, 2019
Description: Eskişehir Tarım Fuarı 2019, Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı

27. ULUSLARARASı GıDA ÜRüNLERI VE TEKNOLOJILERI FUARı

Start Date: 4th September, 2019
End Date: 7th September, 2019
Description: 27. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı

13. ULUSLARARASı BEBE, ÇOCUK HAZıR GIYIM & ÇOCUK İHTIYAçLARı FUARı

Start Date: 3rd July, 2019
End Date: 6th July, 2019
Description: Junioshow Bursa 13. Uluslararası Bebe, Çocuk Hazır Giyim & Çocuk İhtiyaçları Fuarı

Kış VE DOğA TURIZMI, TURIZM YATıRıMLARı VE EKIPMANLARı FUARı

Start Date: 20th May, 2019
End Date: 23rd May, 2019
Description: Kış ve Doğa Turizmi, Turizm Yatırımları ve Ekipmanları Fuarı

42.YAPI FUARI TURKEYBUILD İSTANBUL

Start Date: 18th June, 2019
End Date: 20th June, 2019
Description: Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı

BEAUTY & CARE 2019 ANKARA

Start Date: 26th September, 2019
End Date: 29th September, 2019
Description:

31. International Beauty & Care, Professional Cosmetics and Hair, Spa & Wellness Products and Equipment Fair

Aesthetic Dermatology Equpiment and Products, Cosmetic and Makeup Product and Equipments, Spa, Wellness and Fitness Product and Equipments, Professional Nail Equipment & Hand - Foot Care, Hair and Care Equipment and Products

Aestheticians, Beauty Center Owners, Hairdressers, Doctors & Dermatologues, Spa - Sauna - Hotel Managers, Dieticians, Makeup Artists, Hand - Foot Care, Fitness Center Owners, Students

Beauty

IDEF 2019

Start Date: 30th April, 2019
End Date: 3rd May, 2019
Description: ULUSLARARASI SAVUNMA SANAYİ FUARI

PRINTTEK DIGITAL 2019

Start Date: 20th February, 2019
End Date: 24th February, 2019
Description: 14. Uluslararası Dijital Baskı Teknolojileri ve Malzemeleri Fuarı

İSTANBUL KıRTASIYE OFIS 2019

Start Date: 20th February, 2019
End Date: 24th February, 2019
Description: Uluslararası Okul, Kırtasiye, Kağıt, Ofis Malzemeleri ve Oyuncak Fuarı

EMITT 2019

Start Date: 31st January, 2019
End Date: 3rd February, 2019
Description: 23. DOĞU AKDENİZ ULUSLARARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI

İSTMOB 2019

Start Date: 22nd January, 2019
End Date: 27th January, 2019
Description: İstanbul Mobilya Fuarı

MADEN TÜRKİYE 2018

Start Date: 13th December, 2018
End Date: 16th December, 2018
Description: Madencilik sektörünün tüm paydaşları tek çatı altında

PLAST EURASIA İSTANBUL 2018

Start Date: 5th December, 2018
End Date: 8th December, 2018
Description: 28.Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı

EUROASIA PLANT FAIR 2018 İSTANBUL

Start Date: 22nd November, 2018
End Date: 24th November, 2018
Description:

EPF - Flower Show İstanbul

İSTANBUL KITAP FUARı 2018

Start Date: 10th November, 2018
End Date: 18th November, 2018
Description: 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı

ARTIST 2018

Start Date: 10th November, 2018
End Date: 18th November, 2018
Description: 28. İstanbul Sanat Fuarı

AMBALAJ - PACKAGING İSTANBUL 2018

Start Date: 31st October, 2018
End Date: 3rd November, 2018
Description: Avrasya Ambalaj İstanbul, 24. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı

FOOD TECH EUROASIA 2018

Start Date: 31st October, 2018
End Date: 3rd November, 2018