IFSEC & FIREX - ANTICIPATE LONDON

Start Date: 2nd December, 2024
End Date: 4th December, 2024
Description: 51. ULUSLARARASI GÜVENLİK ve YANGIN TEKNOLOJİLERİ FUARI

DRONE TECH ASIA

Start Date: 25th November, 2024
End Date: 27th November, 2024
Description: 1. ULUSLARARASI DRONE ve DRONE TEKNOLOJİLERİ FUARI

IADE TUNUSIA

Start Date: 20th November, 2024
End Date: 24th November, 2024
Description: 3. ULUSLARARASI SAVUNMA SANAYİ VE HAVACILIK FUARI

REBUILD UKRAINE

Start Date: 14th November, 2024
End Date: 15th November, 2024
Description:

GLOBAL FRESH MARKET

Start Date: 6th June, 2024
End Date: 8th June, 2024
Description: 3. ULUSLARARASI YAŞ SEBZE ve MEYVE FUARI

VIETWATER

Start Date: 6th November, 2024
End Date: 8th November, 2024
Description: Vietwater 2024, 06-08 Kasım 2024 tarihleri ​​arasında Ho Chi Minh Şehri, 7. Bölge, Saygon Sergi ve Kongre Merkezi'nde (SECC) geri dönecek. Fuar Informa Markets Vietnam tarafından Vietnam ve ötesinde su, atık su arıtma endüstrisinde çalışan tüm şirketlere sınırsız iş fırsatı sunmak amacıyla düzenleniyor. Etkinlik, Vietnam'ın Öncü Ulaşım, Atık Arıtma ve Çevre Teknolojisi Etkinliği olan WETV ile aynı yerde gerçekleştirilecek.

BAGHDAD GENEL TİCARET FUARI

Start Date: 1st November, 2024
End Date: 7th November, 2024
Description: 48. ULUSLARARASI GENEL TİCARET FUARI

FUTURE FORCES

Start Date: 16th October, 2024
End Date: 18th October, 2024
Description: 2000 yılından beri düzenlenen fuarın 22. si 16 – 18 Ekim 2024’de Çek Cumhuriyeti/ Prag’da gerçekleştirilecektir. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sergilerken delegelerle tanışıp, sektör uzmanları ile iş birlikleri sağlayabilirsiniz. Fuarda bulunan Ücretsiz Katılımcı Sahnesi’nde ürün ve hizmetlerinizi tüm katılımcı ve ziyaretçilere detaylıca tanıtabilirsiniz. Fuarın 2022 yılı bilgileri, 70 ülkeden 8.350'den fazla katılımcı, 1.100'den fazla resmi delege ve VIP misafir, silahlı, güvenlik ve acil durum alanlarını temsil eden 24 ülkeden 200 katılımcı, 250+ Temsil edilen şirket ve marka, 4 Ulusal Pavyon (Danimarka, Slovakya, Ukrayna, ABD), 4.589 m2 net kapalı sergi alanı. Katılımcı profili: Hava Savunma ve Karşı İHA, Otonom Sistemler, Robotik ve Yapay Zeka, KBRN, Terörle Mücadele, Kriz Yönetimi, Kriz ve Askeri Tıp, Siber Güvenlik ve Savunma, Yıkıcı Teknolojiler, Kara Kuvvetleri, Güvenlik, Bireysel Ekipman ve Koruma, Entegre Kuvvetler, Kanun Yaptırımları, Lojistik, Dayanıklılık, Eğitim ve Simülasyon Dünyanın 48. büyük ekonomisi olan Çekya, Orta ve Doğu Avrupa ülkelerinin yanı sıra Almanya ve Rusya’ya kolay erişim imkanı sağlayan coğrafi konumu ile Avrupa ihracatımızda fırsatlar yaratan bir ülkedir. Türkiye’nin Çekya’ya en fazla ihracat yaptığı sektörler otomotiv, makine ve mekanik parçalar, elektrikli cihazlar, ses kaydedici ve televizyon parçaları, örme giyim eşyası ve aksesuarları ve plastik ve mamulleridir. AB Gümrük Birliği Anlaşması sayesinde Türkiye, Çekya’ya yaptığı ihracatlarda gümrük vergisinden muaf tutulmaktadır.

DXKOREA

Start Date: 25th September, 2024
End Date: 28th September, 2024
Description: DX KOREA 2024, savunma ürünlerini yalnızca uluslararası alıcılara değil aynı zamanda birçok önemli VIP'ye ve savunma satın almalarına sergilemek ve pazarlamak için kara kuvvetleri ekipmanları fuarı için yükselen bir platformdur.

IADE OMAN

Start Date: 24th September, 2024
End Date: 28th September, 2024
Description: Sivil havacılığın, uzayın, robot teknolojisinin ve savunmanın tüm temellerini tek bir yerde birleştiren tek bölgesel etkinlik. Uluslararası Havacılık ve Savunma Fuarı OMAN Airshow, Umman'da düzenlenen ve uluslararası şirketleri, hükümet yetkililerini, askeri liderleri ve havacılık ve savunma sektörlerindeki uzmanları bir araya getiren önemli bir etkinliktir. Sergi, şirketlerin en son teknolojilerini, ürünlerini ve hizmetlerini Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesi ve ötesindeki potansiyel müşterilere sergilemeleri için bir platform sağlıyor. IADE'de sivil havacılık, uçak, deniz araçları ve kara savunma sistemleri gibi askeri donanımların yanı sıra insansız hava araçları (İHA), uydu sistemleri ve siber güvenlik çözümleri gibi ileri teknolojiler de dahil olmak üzere geniş bir sergi yelpazesi yer alıyor. Sergide ayrıca endüstride ortaya çıkan trendler, zorluklar ve fırsatlar da dahil olmak üzere havacılık ve savunma ile ilgili çeşitli konularda konferanslar, çalıştaylar ve sunumlar yer alıyor.

INDO SECURITY - INDO FIREX

Start Date: 30th August, 2024
End Date: 1st September, 2024
Description: INDO SECURITY - INDO FIREX Güneydoğu Asya’nın en büyük ekonomisi , hedef ülke ENDONEZYA’da , ülkenin lider fuar şirketi P.T Napindo tarafından düzenlenen Indo Security Fuarında yerinizi ayırtmayı unutmayın ! Güneydoğu Asya’nın en büyük ekonomisi , hedef ülke ENDONEZYA’da , düzenlenen Indo Security Fuarında yer almak ister misiniz ? Ülkenin en önemli güvenlik fuarı olarak kabul edilen ve iki yılda bir organize edilen fuar bu yıl 30 Ağustos 1 Eylül tarihlerinde Jakarta’da düzenlenecek. Birçok yeni ürünü ve inovasyonu görmekle kalmayacak, aynı zamanda Endonezya' da ve çevresinde distribütör ve temsilci olmak isteyen birçok ziyaretçi ve katılımcı ile de buluşma fırsatı yakalayacaksınız.

INDO WATER - INDO WASTE

Start Date: 18th September, 2024
End Date: 20th September, 2024
Description: Endonezya’nın 1 numaralı Su ve atık Su Teknolojileri Fuarı bu yıl 18 – 20 Eylül tarihlerinde 18. kez Jakarta’da düzenlenecektir. Endonezya’da hızla büyüyen su ve su endüstrisi konusundaki en önemli ve büyük etkinlik olan Indo Water fuarında her yıl 30 ülkeden 550 üzerinde katılımcı, 19.000 ziyaretçi yer almaktadır. Ticaret Bakanlığı'nca açıklanan hedef ülkeler listesinde olan Endonezya fuarları %70 oranında teşvikten faydanlanmaktadır. Endonezya Bayındırlık ve İskân Bakanlığı’nın 2022 yılı bütçesinin %93.6’sı içme suyu , depolama i sulama ve kanalizasyon başta olmak üzere su ve atık su teknolojileri için kullanılmıştır. Endonezya Hükümetinin 2024 hedefleri arasında su kaynaklarının sürdürebilir yönetimi ilk sıralarda yer almaktadır. G-20 üyesi olan Endonezya, 2020 yılının ortası itibarıyla 267 milyonluk nüfusu ve 1.1 trilyon ABD Dolarlık milli gelirle Güneydoğu Asya’nın 1. dünyanın ise en büyük 16. ekonomisi olmuştur.

SPACE

Start Date: 17th September, 2024
End Date: 19th September, 2024
Description: 38. ULUSLARARASI HAYVANCILIK VE TARIM MAKİNELERİ FUARI SPACE (Salon de la Production Agricole - Carrefour Européen), kurulduğu 1987 yılından bu yana Avrupa ile güçlü bir bağa sahiptir. Kurucularının vizyonu, Batı Fransa'da bulunan SPACE'i Avrupa'nın en büyük hayvancılık üretim bölgesi haline getirmek ve tüm sektörler için kilit etkinlik haline getirmekti ve hala da öyledir.

MINING INDONESIA

Start Date: 11th September, 2024
End Date: 14th September, 2024
Description: 11 - 14 Eylül 2024' de 22. si düzenlenecek olan Mining Endonezya, Asya'nın en büyük maden fuarlarıdır. Endonezya uluslararası maden endüstrisinde büyük paya sahiptir. Uçsuz bucaksız mineral rezervleri ve üretim endüstrisi ile yatırımcılara cazip bir pazar ortamı sunmaktadır. ​Endonezya Ticaret Bakanlığı'nca hedef ülkeler listesine alınmış olup fuar katılımları %70 oranında desteklenmektedir. Fuar Kapsamı: Maden Arama Makine ve Ekipmanları Kırma - Eleme Makine ve Ekipmanları Öğütme - Ayıklama Makine ve Ekipmanları Sondaj Makine ve Ekipmanları Tünel Açma Makina ve Ekipmanları Taşıma Makine ve Ekipmanları Cevher Hazırlama ve Zenginleştirme Makine ve Ekipmanları Yardımcı Makine ve Ekipmanlar Havalandırma Sistemleri

NISEC

Start Date: 13th August, 2024
End Date: 15th August, 2024
Description: Hedef ülke Nijerya'nın 7. kez düzenlenecek Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı NISEC'de siz de yerinizi alın! Nijerya Güvenlik Fuarı olarak bilinen NISECEXPO, Afrika'nın önde gelen kıtasal Savunma ve Güvenlik fuarıdır. Fuar, Nijerya'nın güzel kozmopolit şehri Abuja'da her yıl düzenlenmektedir. 2024 yılında fuarın 7.si düzenlenecektir.

ARMY

Start Date: 12th August, 2024
End Date: 19th August, 2024
Description: Army Rusya 2024,10. Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı 12 - 18 Ağustos 2024 tarihlerinde Moskova'da gerçekleşecek. Army Rusya'ya 2023 yılında fuara 83 yabancı firma katılım sağlamıştır. 6 ülkeden milli katılım düzenlenmiştir (Belarus, Vietnam, Hindistan, Iran, Çin, Pakistan). 2023 edisyonunda fuar halk ziyaretine kapalı halde gerçekleşmiş olup toplam ziyaretçi sayısı toplam 7 günde 1.903,285 kişiyi bulmuştur.

GEORGIAN ENERGY FORUM AND EXPO

Start Date: 4th July, 2024
End Date: 5th July, 2024
Description: GEORGIAN ENERGY FORUM AND EXPO, enerji sektöründe yer alan hem Gürcü hem de uluslararası şirketler için küresel bir sahne görevi görüyor. Yeni ürünleri sergilemek, iş bağlantılarını geliştirmek ve uluslararası uzmanlık alışverişinde bulunmak için bir platform sağlar. Dernekler ve endüstri kurumlarıyla işbirliği içinde yürütülen konferanslar, enerji endüstrisinde ortaya çıkan trendleri ve zorlukları araştırıyor.   Gürcistan, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımına öncelik verilmesi yönünde küresel enerji trendlerini takip etmektedir. Gürcistan'ın enerji sektörü aktif bir gelişme aşamasındadır ve ülkenin hedefi hidro, rüzgar, güneş ve diğer enerji açısından yeterli yönler aracılığıyla yenilenebilir enerjinin kullanılmayan büyük potansiyelini etkin bir şekilde kullanmaktır.     Sergi sektörleri:   Enerji ve Elektrik Mühendisliği Enerji verimli ve enerji tasarrufu sağlayan teknolojiler ve ekipmanlar Enerji tesislerinin güvenliği ve çevre güvenliği Yenilenebilir enerji kaynakları Biyoenerji Rüzgar enerjisi Hidrojen enerjisi Jeotermal enerji Hidroelektrik Güneş enerjisi Kablo ve kablolama ürünleri Bağlantı parçaları, yalıtım malzemeleri ve diğer ilgili malzemeler Işık kontrol sistemleri ve ışık ölçüm cihazları Ziyaretçi profili:   Baş Mühendisler Şirket Başkanları Enerji Sektöründe Uzmanlar Bölüm Başkanları Satış müdürleri Satın alma müdürü Şirketlerin CEO Yardımcısı Lojistik Yöneticileri Şirket Geliştirme Yöneticileri Pazarlama Yöneticileri İK yöneticileri Araştırmacılar Bilgi Teknolojileri Temsilcileri

REBUILD HEALTH & REHABILITATION

Start Date: 24th June, 2024
End Date: 25th June, 2024
Description: Rebuild Health , Ukrayna sağlık sisteminde savaş nedeniyle yaşanan zorlukları ortadan kaldırmak ve oluşan insani ihtiyaçları karşılamak amacıyla 3. Kez Polonya'nın başkenti Varşova'da düzenlenecektir. Fuar Ukraynalı organizatör Premier Expo tarafından güvenlik nedeniyle Varşova'da , Expo XXI fuar alanında düzenlenmektedir. ​Fuar Ticaret Bakanlığı'nca desteklenmekte, fuardan sonra katılım ücretinin %50'sine yakını geri ödenmektedir.   Katılımcı Profili:  Hastane Yapı ve Tıbbi Tesis Yönetimi, İnşaatı Elektro-Medikal Ekipman ve Medikal ve Laboratuvar Teknolojileri, Ambulatuarlar Laboratuvar ve Biyoteknoloji Cihaz ve Ürünleri, Ameliyathaneler ve Altyapı Elemanları Sarf Malzemeler ve Tek Kullanımlık Ürünler Ortopedi - Fizik Tedavi - Rehabilitasyon Protez Rekonstrüktif Cerrahi ve Yanık Bilimi Ruh Sağlığı Projeleri, Acil Tıp Projeleri Tıp Eğitimi