GÜMRÜKLEME VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

FSP LOGISTICS olarak sizlere türlü sektörlerde yer alan ürünlerinizin taşınmasında ihtiyaçlarınıza yönelik olarak farklı şekillerde, dünyanın her yerine taşımacılık hizmeti sağlıyoruz. İthalat ve ihracat işlemlerinizde  destek sunmak, işlemlerinize hız kazandırmak ve bu alandaki maliyetlerinizi azaltarak uyumlu bir şekilde ticari işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için sizlere Gümrükleme Yönetimi ve danışmanlık noktasında da hizmet veriyoruz.

Alanında uzman ve deneyim sahibi personellerimiz ile lojistik süreçlerinde gümrüklemeye dair tüm ihtiyaçlarınızda sizlerin yanında yer alıyoruz. Tüm bu işlemlerde mevzuata ve yükümlülüklere uygun hareket edip ve tüm yasal sorumluluklarınızı sizler adına takip ediyor sizlere zaman tasarrufu sağlayıp  işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Bu şekilde tüm talep yönetimini, süreli işlemlerin yönetimini gerçekleştirip  muhasebe, faturalama, arşivleme işlemlerinize de  çözüm ortağı oluyoruz.

Gümrükleme ve danışmanlık hizmeti ile şeffaf bir şekilde işlemlerinizi yürütebilir, sağlıklı bir iletişime olanak bulabilir, gümrükten malları çekerken yaşanacak aksaklıklar ve gecikmelerin önüne geçebilir ve tüm bu işlemlerinizi yürütürken yasal mevzuatlar ile uyum içerisinde sürece dahil  olabilirsiniz.

WhatsApp chat
%d blogcu bunu beğendi: