GÜMRÜKLEME VE DANIŞMANLIK

Gümrükleme ve Danışmanlık

FSP lojistik olarak  taşıma işlemlerinde çözüm ortağı olduğumuz tüm müşterilerimizin gümrükleme ile ilgili  gereksinimlerinde de kusursuz hizmet anlayışımızla müşterilerimizle birebir ilgilenip danışmanlık hizmeti veriyor, sürecin başından sonuna dek destek sağlıyoruz.

Alanında uzman ve eğitimli personellerimiz müşterilerimizin tüm taşımacılık ve depolama süreçlerinde gerekli bilgi belge ve yeterliliklere sahip bir şekilde lojistik işlemlerinin olabilecek en kısa sürede ve sorunsuz olarak gerçekleştirmesine olanak sağlıyor.

İthalat ihracat işlemlerinin gerçekleştirilmesi sırasında gerekli izin belgelerinin takip edilmesi, değişen mevzuat ve yönetmelikler ile ilgili anında bilgi sağlanıp bu süreçlere uyumluluk için aksiyon alınması, dış ticaret lokasyonlarında firmamızın personellerinin ilgili birimlerde sizlere kolaylık sağlayıp yardımcı olması, ticari işlemlerinizde gümrüklemeye dair tüm evrakların geliştirme ve iyileştirmeye yönelik raporlanması ve takibi,  dış ticaret yönetmeliğine tabi ürünlerin incelenip gümrük cetvelindeki uygun duruma göre tarifelendirilmesi gibi işlemlerinin tamamını sizler için eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Gümrükleme ve danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında ;

  • İthalat ihracat taşımacılığı ve danışmanlık hizmeti
  • Dahili ve harici işlemlerinizde izin belgeleri
  • İthalat ve ihracatta ön izin
  • Fuar katılım danışmanlığı
  • Maliyet hesabı
  • GTİP tespiti
  • Dış Ticaret yönetimi
  • Dünyadaki ticaret ve para transferleri ve taşımacılık modelleri danışmanlığı

hususlarında sizlere yardımcı oluyoruz.

FSP lojistik olarak dünyada pek çok nokta ile Türkiye arasında taşımacılık hizmeti sağlayıp gümrük danışmanlığı verdiğimizden dolayı bu konudaki tecrübemiz ve birikimimiz sayesinde ticari işlemlerinizde olası problemleri ve zarar göreceğiniz noktaları önceden tespit edip bu ihtimallere göre hazırlık yapıyor ve sizleri haberdar ediyoruz.

İthalat ve ihracata konu olan malzemelere ilişkin lojistik modları vergiler ve mali hesaplamaları da sizler adına yapıyoruz. Tüm bu işlemler sayesinde sizler hem kısa zamanda tüm bu işlemlerinizi hallediyorsunuz hem de biz sizler adına bu detaylarla yakından ilgileniyoruz.

Tüm bu işlemlerin tek bir elden gerçekleşmesi de faaliyetlerin daha planlı ve düzenli bir şekilde ilerlemesine olanak sağlıyor.

Yurt içi ve yurt dışı taşımacılık ihtiyaçlarınızda size özel çözümler ve önerilerle maddi açıdan karlı ve zaman açısından da tasarruflu bir şekilde ilerlemek istiyorsanız sizler de bizlerden destek alabilir ve lojistiğe dair problemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

WhatsApp chat
%d blogcu bunu beğendi: