Hakkımızda

Detaylar ve Ayrıntılı Bilgiler

HAKKIMIZDA

FSP LOGISTICS yurtiçi fuar lojistiğindeki liderliğinin yanı sıra yurtdışında bulunan acenteleri sayesinde uluslararası fuar lojistik sektöründe de söz sahibidir.

FSP LOGISTICS MİSYONUMUZ

FSP LOGISTICS SİZLER İÇİN BÜYÜYORUZ

%100 YERLİ SERMAYE VE ÖZ KAYNAKLARIYLA HER GEÇEN GÜN DAHA DA BÜYÜYEN FSP LOGISTICS OLARAK MÜŞTERİLERİMİZİN ULUSAL VE ULUSLARARASI LOJİSTİK İHTİYAÇLARINA HIZLI VE GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ.
 • Depolama ve Operasyon Alanı - -

  Gümrüklü ve gümrüksüz antrepo - depo alanları toplamı :6.000 m2 İstanbul ofis - Ankara ofis ve çalışma alanları toplamı :1.200 m2
 • - - Profesyonel Ekip

  Deniz, kara ve hava taşımacılığı, depolama ve gümrükleme vb. tüm operasyonları uzman ekibimizle yönetiyoruz.
 • 6 KITA, 125 ÜLKE, 650 Acente - -

  FSP LOGISTICS her geçen gün acente ağını daha da büyüterek global hizmet vermektedir.
 • - - YILIN EN İYİ İHRACATÇISI ÖDÜLÜ

  FSP LOGISTICS yapılan anketler sonucunda “Yılın En Başarılı İhracatçısı” ödülüne layık görüldü.

FSP LOGISTICS İSTANBUL EKİBİMİZ

Yiğit Ümit Yılmaz

Yiğit Ümit Yılmaz

Ceo & Founder

İstanbul Üniversitesi’nde “Ulaştırma ve Lojistik yönetimi” yüksek lisans eğitimini başarıyla tamamlamasının ardından Uluslararası taşımacılık ve fuar lojistiğinde 15 yıl farklı birimlerde yöneticilik yaparak deneyim edinmiştir. İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerine hakim olup FSP Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti’nin Kurucusu ve CEO’sudur.

umit@fsplogistics.com

Ece Güven Özeroğlu

Ece Güven Özeroğlu

Overseas Exhibition Manager

Uluslararası fuar lojistiği alanında 10 yılı aşkın deneyime sahip olup Gıda, Makine, kozmetik , savunma sanayi ve proje taşımalarında uzmanlaşmıştır. FSP Logistics “Yurtdışı Fuarlar Müdürü” olarak görevine devam etmektedir.

ece@fsplogistics.com

Hasan Özeroğlu

Hasan Özeroğlu

Overseas Exhibition Assistant Manager

Uluslararası Taşımacılık ve Fuar lojistiğinde Saha sorumlusu olarak 6 yıl görev almış olup FSP Logistics bünyesinde “Yurtdışı Fuarlar Müdür Yardımcısı” olarak görevine devam etmektedir.

hasan@fsplogistics.com

Sezen Yılmaz Çanta

Sezen Yılmaz Çanta

Fairs&Exhibitions Department Manager

Hava – Kara – Denizyolu nakliye, yurtiçi – yurtdışı özel etkinlikler ve fuar lojistiği alanında 10 yılı aşkın süreli tecrübeye sahip olup, FSP LOGISTICS bünyesinde sergi ve fuar departman müdürü olarak hizmet vermektedir.

 

sezen@fsplogistics.com

Ersin Tekin

Ersin Tekin

Project Manager

Üniversite eğitimini Dış Ticaret üzerine tamamlamış olup Lojistik sektöründe 15 yılı aşkın süre İdari İşler Müdürlüğü tecrübesine sahiptir. FSP Logistics bünyesinde “PROJE MÜDÜRÜ” olarak görevine devam etmektedir.

ersin@fsplogistics.com

Buket Yucak

Buket Yucak

Executive Assistant

Üniversite eğitimini Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı üzerine tamamlamış olup FSP Logistics bünyesinde “Yönetici Asistanlığı” görevine devam etmektedir.

buket@fsplogistics.com

Aysun Bozkurt

Aysun Bozkurt

Accounting Manager

7 Yıllık Muhasebe ve Finans tecrübesine sahip olup FSP Logistics bünyesinde ” Muhasebe Müdürü” olarak görevine devam etmektedir.

 

aysun@fsplogistics.com

FSP LOGISTICS ANKARA EKİBİMİZ

Selen Yılmaz Tümerk

Selen Yılmaz Tümerk

Executive Branch Manager

Kara, Hava , Deniz yolu gümrükleme , nakliye ve lojistik alanında uzun yıllara dayanan mesleki tecrübeye sahiptir . Tüm lojistik gerekliliklerin öngörülmesi, zamanın ve sürecin etkin yönetilmesinden sorumludur.

selen@fsplogistics.com

Nihat Güngör

Nihat Güngör

Transportation Planning Staff

FSP Logistics bünyesinde “Ulaştırma Personeli” olarak görevine devam etmektedir.

Burak Berkay UYANIK

Burak Berkay UYANIK

JR. LOGISTICS SPECIALIST

Çankaya Üniversitesinden Dış Ticaret bölümünden mezun olduktan sonra farklı alanlardaki iş deneyimleriyle birlikte aldığı Dış Ticaret eğitimlerinden sonra FSP Logistics bünyesinde devam etmektedir.

WhatsApp chat
%d blogcu bunu beğendi: