HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

FSP lojistik olarak müşterilerimizin her alandaki taşımacılık gereksinimine en uygun ve ideal çözümü sunma gayretiyle hareket edip lojistik problemlerinize çözüm ortağı oluyoruz. Bu bağlamda her geçen yıl daha çok tercih edilen ve taşımacılıkta önemli bir yere gelen havayolu taşımacılığında da en iyi hizmeti zamanında ve eksiksiz olarak sunuyoruz.

Diğer taşımacılık türlerine göre üstün özelliklere sahip olan hava yolu taşımacılığı ülkeler arası olduğu kadar ülke içinde de yüksek güvenilirlik ile hızlı bir şekilde taşıma yapıp teslim süresinin kısalmasını sağladığı için her geçen gün daha sık tercih edilir hale geliyor. Maddi değeri yüksek hammaddeler, değerli ürünler, ısı hassasiyetine sahip ürünler, kimyasal parçalar, yatırım ve ileri teknoloji malzemeleri gibi yükler özellikle havayolu taşımacılığında sıkça tercih edilir.

Bizler tüm dünyayı kapsamakta olan geniş acente ağımız  ve uzman personellerimiz sayesinde ürün ve sektör kısıtlaması olmadan her türlü ihtiyacınıza yönelik taşıma işlemini  dünyanın her yerinde  hava alanından hava alanına ya da kapıdan kapıya güvenli, ekonomik ve eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz.

  • Proje taşımacılığı
  • İhracat ve ithalat taşımacılığı
  • Transit taşımacılık
  • Tehlikeli madde taşımacılığı
  • Özel ihtisas gerektiren servisler
  • Express servisler

gibi tüm taşıma ihtiyaçlarınızı dünya geneline yayılmış hava alanı ağı sayesinde  hızlı bir şekilde düşük maliyetler ile tam zamanında çözüme kavuşturuyoruz.

WhatsApp chat
%d blogcu bunu beğendi: