İNOVATİF DEPO YÖNETİMİ

Belirli bir yerden gelen malzemelerin teslim alınıp daha sonrasında gönderilmek üzere saklandığı ve hazırlandığı yerler olan depolar lojistik sektöründe önemli bir yere sahip. Genel olarak katma değer üreten depolar sevk sürelerinin ve müşteri sipariş sürelerinin azaltılmasında rol oynayan ve firmaya avantaj sağlayan yerlerdir. FSP LOGISTICS deniz kara ve hava taşımacılığında sizlere güvenilir ve çözüm odaklı bir partnerlik sağlarken depolama gereksinimlerinizi de en ince ayrıntısına kadar düşünüyor .

FSP LOGISTICS olarak firmamız geleneksel yöntemlerin aksine gelişmiş, teknolojik depolama ve raf sistemleri sayesinde sipariş toplama, etiketleme, barkodlama, paketleme, ambalajlama gibi işlemlerin tamamını sizler için yürütüyor ve sizleri bu iş yükünden kurtararak ticari faaliyetlerinize daha verimli ve ekonomik açıdan karlı bir şekilde devam etme olanağı sağlıyor.

Depolar ürünlerin niteliğine göre açık hava deposu, kapalı depo ve soğuk depo olarak karşımıza çıktığı gibi ürünlerin türüne göre de ham madde, gıda, yarı mamul ve tamamlanmış ürün depoları ya da tehlikeli madde depoları olarak da bulunuyor. Bulunduğu bölge ve işletim şekline göre de merkezi depolar, bölgesel depolar, transit depolar, genel muhafaza depoları ve dağıtım depoları olarak farklı çeşitlerde ve işlevlerde bulunuyor.

FSP LOGISTICS olarak depolama işlemlerinizde sizlere;

• Malzemelerin girişi ve boşaltılması
• Malzemelerin kabulü ve kalite kontrol işlemlerinin yapılması
• Fiziksel depolama ve stok yönetimi
• Ürünlerin seri numarası, üretim ve son tüketim tarihleri ile envanter kontrolü
• Siparişlerin alımı ve takibi
• Malzemelerin paketlenmesi
• Dönemsel ve yıllık olarak belli aralıklarla stok sayımlarının yapılması
• Cross Docking ( Çapraz Sevkiyat)
• Ürünlerin çıkışı ve yüklenmesi

İşlemlerinin tamamını eksiksiz ve kusursuz olarak izlenebilir bir şekilde sağlıyoruz. Depolarımızda her türlü güvenlik ve yangın önlemi ve malzemeleriniz için sigorta uygulamaları da mevcuttur. Sizler de firmamızın tecrübeli elleçleme elemanları ve alanında uzman ve güvenilir personelleri ile depolama işlemlerinizi hem en az maliyetle hem de verimli ve güvenli bir şekilde halletmek için firmamızdan destek alın. Tüm bu ayrıntıları sizler adına düşünelim ve lojistik ile ilgili her türlü sorununuzda size özel ve malzemelerinize uygun, ekonomik önerilerle sizlere hizmet verelim.

WhatsApp chat
%d blogcu bunu beğendi: