FUAR VE ETKİNLİK LOJİSTİĞİ

Fuarlar ve sergi, konser, kongre toplantı gibi etkinlikler günümüz dünyasında uluslararası piyasaya açılmada, yeni gelişmeleri ve mevcut durumu takip etmede, firmaların saygınlığını tescillemede oldukça önemli olan organizasyonlar. Ticaretin ayrılmaz bir parçası haline gelen bu etkinlikler firmaların pazarlama stratejilerinde ve sektördeki statüsü hakkında önemli rol oynar hale gelmiş durumda. Yurt içinde ya da yurt dışında katılmanız gereken bu tür organizasyonlar için doğru bir lojistik firması ile çalışmak sizleri bu süreçte ayrıntılarla uğraşma zahmetinden kurtarıp, malzemelerinizin eksiksiz hasarsız ve tam zamanında alana ulaşmasına ve ek olarak etkinlik bitiminde de tekrar mevcut yerine teslim edilmesi konusunda oldukça büyük faydalar sağlar. FSP LOGISTICS olarak yaygın acente ağımız ve deneyimli kadromuz sayesinde bu tür ihtiyaçlarınızda lojistik gereklilikler ve detaylar ile hassas bir şekilde ilgilenip tüm bu ayrıntıları sizin adınıza düşünüyor ve mevcut ve olası durumlara göre aksiyon alıyoruz.

Genel olarak zamana dayalı olan fuar lojistiğinde zamanlamada hata yapılması ya da plansız ilerlenmesi sizler için bu aksaklıkların yüksek maliyetle sonuçlanmasına yol açabilir ve aynı zamanda firma olarak tanıtım sürecinizi de riske edebilir. Bu yüzden başlangıçtan son noktaya kadar en ince ayrıntıları ve olasılıkları düşünüp buna göre hareket ediyoruz. Deneyimli elleçleme personellerimiz ile malzemelerinizin paketlenmesi, yükleme boşaltma, paket açma ve konumlamaya kadar geçen tüm süreçte sizlere destek sağlıyoruz. Yükleriniz için en uygun maliyetli transfer yolu hangisi ise(deniz- kara- hava) ihtiyacınıza göre tercih edip gerekli durumlarda gümrüklü gümrüksüz depolama işlemlerini de firmamız bünyesinde sağlıyoruz. Lokal ve global gümrükleme süreçlerinde, sevk evraklarının hazırlanmasında, sigorta ve finans işlemlerinizde etkinliğin başlayacağı zamandan bitiminden sonra adresinize teslim edilmesine kadar geçen sürede kesintisiz ve eksiksiz bir lojistik hizmet veriyoruz.

FSP LOGISTICS sayesinde katılacağınız tüm fuar ve etkinliklerde sizlerle beraber hareket eden ve işinde uzman, yaygın bir acente ağına sahip bir firma ile çalışıp geriye kalan uluslararası nakliye, iç dağıtım, müşavirlik hizmeti, gümrükleme, depolama, malzemelerin terminal ya da limana transferi , danışmanlık hizmetleri, etkinlik bitiminde alanın toplanması ve araca yüklenmesi gibi ayrıntılar ile uğraşmanıza gerek kalmadan faaliyetlerinizi güvenli ve sorunsuz sürdürebilirsiniz.

WhatsApp chat
%d blogcu bunu beğendi: